ترانسمیتر فشار

 ترانسمیتر فشار

 

در حوزه تجهیزات ابزار دقیق پرشر ترانسمیتر ویکا به عنوان یکی از معروف ترین و محبوب ترین ابزارها شناخته می‌شود که کیفیت ساخت آن یک موضوع بسیار مهم و تعیین‌کننده است. اصولا محبوبیت برند ویکا و کیفیت محصولات آنها به شکلی بوده که معمولاً شرکت های صنعتی و پالایشگاهی ترجیح می دهند که از ابزارهای آنها استفاده کنند.

در بندهای قبلی اشاره کردیم که شرکت ویکا تنوع بالایی برای محصولات خود در نظر گرفته که هر کدام از آنها شرایط خاص و متفاوتی دارد. در حال حاضر معروف ترین و پرکاربردترین مدل های این ترانسمیتر ها شامل مواردی مانند wika a10، wika s10،wika s11،wika s20،wika o10 میشوند. حالا این شما به عنوان خریدار هستید که باید شرایط فنی و تخصصی پالایشگاه یا محدوده عملیاتی خود را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین محصول را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. معروفترین مدل های پرشر ترانسمیتر ویکا، مدل های زیر می باشند.

  • ترانسمیتر فشار ویکا A10
  • ترانسمیتر فشار ویکا S10
  • ترانسمیتر فشار ویکا S11
  • ترانسمیتر فشار ویکا S20
  • ترانسمیتر فشار ویکا O10

به عنوان مثال شما در پرشر ترانسمیتر wika a10 با یک ترانسمیتر ساخته شده از جنس فولاد زنگ نزن مواجه هستید که برای قسمت ماشین سازی، کشتی سازی، اندازه گیری و کنترل فناوری هیدرولیک و همچنین بخش پنوماتیک پمپ و کمپرسور کاربرد دارد. این پرشر ترانسمیتر می‌تواند محدوده بین ۰ تا ۱۰۰۰ بار را پوشش دهد و به همین دلیل شما برای استفاده از آن در شرایط مختلف محدودیتی ندارید. حالا شما می توانید برای مدل های دیگر مانند سری s و سری o هم نمونه های دیگری در بازار پیدا کنید که هر کدام از آنها به شکل های مختلفی طراحی شدند.